Hölgyeim ( ha vannak hölgyek is itt:lol: 😆 )/Uaim! Elösször is megkérnék mindenkit, hogy ne válaszoljon, csak olvasásra szántam!
Tényleg nincs itt senkinek jobb dolga mint értelmetlen topicocba írogatni? Nem mintha nekem nem b@szná a csõröm, de bele se olvasok az olyan topicba, amit bizonyos nick szerzett vagy szólt hozzá utoljára!