Hm..ez azért engem meglepett… Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › Hm..ez azért engem meglepett… This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 21 years, 11 months telt el by pomm. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2004-07-28-21:24 #1960865 pommFelhasználó Amúgy itt találtam: http://www.linuxsoft.cz/linux_wallpapers/i…ex.php?offset=0 2009-12-04-19:56 #1875334 csabaFelhasználó http://www.blash.sk/wallpapers/albums/user…NUX1024x768.jpg Igaz szlovák oldal és ott vannak páran, akik magyar nemzetiségûek, nekem akkor is kellemes meglepi volt itt találkozni ezzel a képpel.. 🙂 Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés