Még nem próbáltam, de megnézem. Valószínüleg valamit én nem állítottam be, hogy raidre hogyan települjön, de segédfogalmam sincs, hogy mi lehet az. A raid en bootoláskor látszik, hogy elindítja mind a két merevlemezt és csak egyet jelõl meg logikainak. ez ok, de amikor megpróbálom feltenni rá az oprendszert, akkor az nem talál merevlemezt a gépben, pedig letöltöttem a HP hivatalis meghajtóját a RAID kártyához és elméletileg be is töltöm a meghajtót. mégis amikor eljutt oda, hogy particionálás nem lát semmit. Meg lehet ezt úgy csinállni, hogy nem rögtön RAIDre telepitek, hanem csak single merevlemezre és utána tükrözöm?? hátha ez megoldás lenne..