Szia!
Szóval: tegnap installáltam fel az UHU Linux-ot a gépemre, de nagyon elmélyülni nem volt idõm benne, mert este 11 körül csináltam, és aludnom is kellett valamit, mielõtt ma munkába jöttem Telepítés közben láttam, hogy rakott fel valami infraportokkal kapcsolatos dolgot is, de a kezelõfelületen keresztül nem tudtam életre kelteni.
Valószínûleg az irda-utils csomagot láthattad feltelepülni.
A használathoz be kell tölteni az infraporthoz szükséges modult, majd csatolni kell azt a rendszerhez.