Ez eleg regota benne van, de mivel a fejlesztok se voltak odaig a synaptic-ert, lecsereltek. Ebbol kovetkezoen mar nem nagyon foglalkoznak vele. Ha megnezed az UHU vezerlopultot, akkor az edeity-gtk az aktualis grafikus frontend. En ugyan nem hasznalom egyiket se, mert tokeletesen megfelel az apt. Azt nehany parametert meg tudom jegyezni, es mindig mukodik. Ezek a grafikus csomagkezelok mindig csinaltak elobb-utobb valami baromsagot, ami miatt kihajigaltam okaet.
Ez csak a sajat velemenyem, ettol meg nyugodtan hasznald a grafikusat, de lehetoleg mindig azt, amelyik a vezerlokozpontban talalhato, mert abban a hibak is kijavulnak egy ido utan.
köszike, ha az apt-al felment volna rendesen a php, akkor nem akarom ezt használni.
de nem akart vmiért menni, ezért gondoltam egyet, és synapticcal meglestem, érdekes volt, hogy az apt után is azt mondta, nincs telepítve, és ujra letöltötte…