Végülis megkukkantottam az xorg.conf file-omat a gedit nevû csodával. De erre sem volt szükség, mert a 2.0 snapshot alatt (uhu) a KDE-Vezérlõpultban végzett módosítás már egybõl életbe lép, és müxik is: úgyhogy elég volt ott átállítanom a frissítési frekit 110-rõl 100-ra. Hihetetlen, hogy amit a régi ATi kártyámon hónapokig nem tudtam megcsinálni, az itt pár perc alatt sikerül.
Valószinüleg a drivert elírtam. :blush: Hogy mien bios van rajta gözöm sincs annyit tudok ,hogy nem müködött suse 9.3 alatt sem itt valami más baja lesz nem a rendszertõl függ hogy nem müködik szerintem.
a var/logokból beküldhetnéd az xorg üzenetét. az is lehet, hogy csak rossz frekvencián nyomja a monitort és kikapcsol
Ez könnyen lehet, mert nálam alapban az install és az init 5 kiadása utána 1024-ben 110 Hz-re rakta a monitort. 😀 Csak a Flatron 795FT nem feküdt ki ettõl. 🙂
Sziasztok! Megvan az új kártyám, moddolt BIOS-ú Inno3D Gef 6600-as. Radeon-ról való váltás miatt javallott a linux rendszerem komplett újratelepítése, mint a winnél, vagy itt elég elindítanom, és felraknom a driverét? Elõre is nagyon köszi a helpet, ehhez még nem értek annyira!