Sziasztok Most meg az problémám,hogy a Suse felismeri a kábelnetes internetemet de a frisitésnél viszont nem
amugy két számitogép van és ruteren kersztül megy az internet és egyik sem tud frisiteni,de a böngészö meg megy.
Mit lehet ijenkor egy kezdö Linuxszosnak teni aki még nagyon kuka a Linuxhoz,esetleg hálozati beálitás is kell hozá.
A SuSE Watcher pedig zöld hejet sárga szinü.