Valaki tud valami megoldást kérlek SOS az azerus NAD hiba miatt anyázik és nem tudom mûködtetni ,meg azt sem vágom sajnos ,hogy ez milyen hiba van a PYTHONBASEVEL probáltam újjat leszedni felrakni forrásból meg mindent ,de nem jó
[align=right][snapback]87674[/snapback][/align]
azureushoz java kell ha jól rémlik python-t nem írja dependecynek.
tehát max a java-t érdemes cserélgetni újabbra de ha nat error-t kapsz akkor a fenti linken a megoldás.
A pythonbase nem az azerusnal volt gond hanem a sima tbittorent kliensnél mert azt is próbáltam hátha az mûködik ! Azért kösz megnézem az azerus honlapját.
Valaki tud valami megoldást kérlek SOS az azerus NAD hiba miatt anyázik és nem tudom mûködtetni ,meg azt sem vágom sajnos ,hogy ez milyen hiba van a PYTHONBASEVEL probáltam újjat leszedni felrakni forrásból meg mindent ,de nem jó és kénytelen voltam a winfoson torrentelni !!! A vinfosxp pedig ha már két program fut rajta majdnem fejen áll (P2 600 celeron) és amúgy is rühellem valaki segítsen már mert már nem bírom!! :shocked: