Kezdőlap › Fórumok › Gentoo linux › Gentoo Linux haladó › Ivman probléma…
- This topic has 451 hozzászólás, 13 résztvevő, and was last updated 19 years, 1 month telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-05-18-21:23 #2103950Code:ln -s /usr/lib/libdbus-1.so /usr/lib/libdbus-1.so.2
Mielőtt tényleg hazavágod és telepíthetjük fel újra a rendszered. ::)
(Viszont írd fel ezt egy példának, hogy legközelebb legalább a symlink már ne okozzon gondot.)
2007-05-18-21:23 #2103951Code:ln -s /usr/lib/libdbus-1.so /usr/lib/libdbus-1.so.2Mielőtt tényleg hazavágod és telepíthetjük fel újra a rendszered. ::)
(Viszont írd fel ezt egy példának, hogy legközelebb legalább a symlink már ne okozzon gondot.)
2007-05-18-21:29 #2103952masterminds wrote:Code:ln -s /usr/lib/libdbus-1.so /usr/lib/libdbus-1.so.2Mielőtt tényleg hazavágod és telepíthetjük fel újra a rendszered. ::)
(Viszont írd fel ezt egy példának, hogy legközelebb legalább a symlink már ne okozzon gondot.))
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét, megy. 🙂
2007-05-18-21:29 #2103953masterminds wrote:Code:ln -s /usr/lib/libdbus-1.so /usr/lib/libdbus-1.so.2Mielőtt tényleg hazavágod és telepíthetjük fel újra a rendszered. ::)
(Viszont írd fel ezt egy példának, hogy legközelebb legalább a symlink már ne okozzon gondot.))
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét, megy. 🙂
2007-05-18-21:38 #2103954Hidd el, nem szivatásból nem akartuk leírni a megoldást, hanem hogy kicsit ráhangolodj végre a linuxos problémamegoldásra… És főleg a dokumentációk megértésére.
2007-05-18-21:38 #2103955Hidd el, nem szivatásból nem akartuk leírni a megoldást, hanem hogy kicsit ráhangolodj végre a linuxos problémamegoldásra… És főleg a dokumentációk megértésére.
2007-05-18-22:20 #2103956masterminds wrote:Hidd el, nem szivatásból nem akartuk leírni a megoldást, hanem hogy kicsit ráhangolodj végre a linuxos problémamegoldásra… És főleg a dokumentációk megértésére.Tudom, elhiszem. Amúgy felvettelek msn-re, csak nem nagyon szoktál fent lenni. 🙁 Ott egy picit tanthatnál 🙂 Ha nem baj persze, csak akkor!
2007-05-18-22:20 #2103957masterminds wrote:Hidd el, nem szivatásból nem akartuk leírni a megoldást, hanem hogy kicsit ráhangolodj végre a linuxos problémamegoldásra… És főleg a dokumentációk megértésére.Tudom, elhiszem. Amúgy felvettelek msn-re, csak nem nagyon szoktál fent lenni. 🙁 Ott egy picit tanthatnál 🙂 Ha nem baj persze, csak akkor!
2007-05-18-22:25 #2103958vasy05 wrote:Amúgy felvettelek msn-re, csak nem nagyon szoktál fent lenni. 🙁 Ott egy picit tanthatnál 🙂 Ha nem baj persze, csak akkor!Engem nem hiszem hogy felvettél, mert nem használok. ;D
2007-05-18-22:25 #2103959vasy05 wrote:Amúgy felvettelek msn-re, csak nem nagyon szoktál fent lenni. 🙁 Ott egy picit tanthatnál 🙂 Ha nem baj persze, csak akkor!Engem nem hiszem hogy felvettél, mert nem használok. ;D
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.