Kezdőlap › Fórumok › Gentoo linux › Gentoo Linux haladó › Ivman probléma…
- This topic has 451 hozzászólás, 13 résztvevő, and was last updated 19 years, 1 month telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-05-20-12:30 #2104090
Mit olvasok a könyvben ezt nézzétek:
1. Ennek a könyvnek a segítségével meg tudom-e tanulni a Linuxot?
Nem. A linuxot nem lehet a klasszikus módon „megtanulni”. A rendszer annyira összetett és olyan gyorsan fejlődik, hogy biztosak lehetünk benne: évek múlva is lesznek általunk fel nem fedezett területei.🙂 😉
2007-05-20-12:30 #2104091Mit olvasok a könyvben ezt nézzétek:
1. Ennek a könyvnek a segítségével meg tudom-e tanulni a Linuxot?
Nem. A linuxot nem lehet a klasszikus módon „megtanulni”. A rendszer annyira összetett és olyan gyorsan fejlődik, hogy biztosak lehetünk benne: évek múlva is lesznek általunk fel nem fedezett területei.🙂 😉
2007-05-20-13:31 #2104092Keep reading…. 😉
2007-05-20-13:31 #2104093Keep reading…. 😉
2007-05-21-04:45 #2104094Helló srácok. Az a lényeg, hogy ugye amikor telepítettem a gentoo-t konzolosan, akkor a genkernelt nem tudtam beállítani és pomm azt mondta, hogy symlink kell neki. Azt hogyan tudom megoldalni? A man ln már végignéztem. Előre is köszönöm.
2007-05-21-04:45 #2104095Helló srácok. Az a lényeg, hogy ugye amikor telepítettem a gentoo-t konzolosan, akkor a genkernelt nem tudtam beállítani és pomm azt mondta, hogy symlink kell neki. Azt hogyan tudom megoldalni? A man ln már végignéztem. Előre is köszönöm.
2007-05-21-06:21 #2104096vasy05 wrote:Helló srácok. Az a lényeg, hogy ugye amikor telepítettem a gentoo-t konzolosan, akkor a genkernelt nem tudtam beállítani és pomm azt mondta, hogy symlink kell neki. Azt hogyan tudom megoldalni? A man ln már végignéztem. Előre is köszönöm.Én azt mondtam volna, hogy szimlink kell a genkernelnek? Max azt írhattam, hogy illik a /usr/src alá létrehozni szimlinket linux néven az aktuális kernelre, mert esetleg ez kellhet.
Mellesleg nem nézhetted végig a man ln-t, mert nem tudoda választ!
Magyarul2007-05-21-06:21 #2104097vasy05 wrote:Helló srácok. Az a lényeg, hogy ugye amikor telepítettem a gentoo-t konzolosan, akkor a genkernelt nem tudtam beállítani és pomm azt mondta, hogy symlink kell neki. Azt hogyan tudom megoldalni? A man ln már végignéztem. Előre is köszönöm.Én azt mondtam volna, hogy szimlink kell a genkernelnek? Max azt írhattam, hogy illik a /usr/src alá létrehozni szimlinket linux néven az aktuális kernelre, mert esetleg ez kellhet.
Mellesleg nem nézhetted végig a man ln-t, mert nem tudoda választ!
Magyarul2007-05-21-07:02 #2104098Nála a „végignézés” szó szerint értendő: egyenként elolvassa a betűket – akár hússzor is, – de a büdös életbe nem fogja fel, mit is olvasott.
2007-05-21-07:02 #2104099Nála a „végignézés” szó szerint értendő: egyenként elolvassa a betűket – akár hússzor is, – de a büdös életbe nem fogja fel, mit is olvasott.
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.