Kezdőlap › Fórumok › Gentoo linux › Gentoo Linux haladó › Ivman probléma…
- This topic has 451 hozzászólás, 13 résztvevő, and was last updated 19 years, 1 month telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-05-21-13:18 #2104110
vasy:/home/vasy# ln -s /usr/src/linux
vasy:/home/vasy#Frappáns 😉
2007-05-21-13:18 #2104111vasy:/home/vasy# ln -s /usr/src/linux
vasy:/home/vasy#Frappáns 😉
2007-05-21-13:25 #2104112ls -al /home/vasy| grep linux
vajon tényleg ezt akartad tenni?
pomm wrote:Akkor mint a oviban:
ídézet a manual első sorából:Code:ln [opciók] forrás [cél]vasy05 wrote:Akkor egyszerűen ln -s /usr/src/linux HuhHa összehasonlítod a manuál részt a tiéddel, akkor mi tűnik fel?
erről miért hallgatsz?
2007-05-21-13:25 #2104113ls -al /home/vasy| grep linux
vajon tényleg ezt akartad tenni?
pomm wrote:Akkor mint a oviban:
ídézet a manual első sorából:Code:ln [opciók] forrás [cél]vasy05 wrote:Akkor egyszerűen ln -s /usr/src/linux HuhHa összehasonlítod a manuál részt a tiéddel, akkor mi tűnik fel?
erről miért hallgatsz?
2007-05-21-13:34 #2104114Code:vasy:/home/vasy# ls -al /home/vasy| grep linux
lrwxrwxrwx 1 root root 14 2007-05-21 15:21 linux -> /usr/src/linux
vasy:/home/vasy#Mi tünik fel? Nézem bár nem tudom. De úgy látom, hogy megy nekem megcsinálta debian.
2007-05-21-13:34 #2104115Code:vasy:/home/vasy# ls -al /home/vasy| grep linux
lrwxrwxrwx 1 root root 14 2007-05-21 15:21 linux -> /usr/src/linux
vasy:/home/vasy#Mi tünik fel? Nézem bár nem tudom. De úgy látom, hogy megy nekem megcsinálta debian.
2007-05-21-13:42 #2104116vasy05 wrote:Code:vasy:/home/vasy# ls -al /home/vasy| grep linux
lrwxrwxrwx 1 root root 14 2007-05-21 15:21 linux -> /usr/src/linux
vasy:/home/vasy#Mi tünik fel? Nézem bár nem tudom. De úgy látom, hogy megy nekem megcsinálta debian.
Én meg úgy látom, hogy nem. De ha te jobban tudod, akkor jó…
Nem tűnik fel semmi? Akkor az rm parancsot ne kezed el gyakorolni 🙂 Nah, sok sikert!2007-05-21-13:42 #2104117vasy05 wrote:Code:vasy:/home/vasy# ls -al /home/vasy| grep linux
lrwxrwxrwx 1 root root 14 2007-05-21 15:21 linux -> /usr/src/linux
vasy:/home/vasy#Mi tünik fel? Nézem bár nem tudom. De úgy látom, hogy megy nekem megcsinálta debian.
Én meg úgy látom, hogy nem. De ha te jobban tudod, akkor jó…
Nem tűnik fel semmi? Akkor az rm parancsot ne kezed el gyakorolni 🙂 Nah, sok sikert!2007-05-21-14:41 #2104118Szerintem rájöttem, hogy m volt a hibám gentoo alatt. Az volt, hogy én raktam rá autofs -t meg ivman-t és szerintem ezek összeakadtak. Vagy nagy hülyeséget beszélek???
2007-05-21-14:41 #2104119Szerintem rájöttem, hogy m volt a hibám gentoo alatt. Az volt, hogy én raktam rá autofs -t meg ivman-t és szerintem ezek összeakadtak. Vagy nagy hülyeséget beszélek???
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.