J Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › J This topic has 3 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 21 years, 11 months telt el by killall. 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Szerző Bejegyzés 2004-07-24-19:17 #1960485 paca5Felhasználó http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/jatek1.html 2004-07-24-19:33 #1960486 adminAdminisztrátor Köszönöm ez si jó! Csak én nem szeretnék win.. felrakni hogy csak felinstaláljam! 2004-07-24-19:51 #1960487 killallFelhasználó rekdfel vmware ala. enis ugycsinaltam 🙂 vagypedig a sztracsatellas bocicsoki esete 🙂 2009-12-04-19:56 #1875290 csabaFelhasználó Szerző Bejegyzés 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés