Kezdőlap › Fórumok › Új funkciók és változások a Linuxfórumon › Vélemények és Javaslatok › Javaslatok
- This topic has 310 hozzászólás, 42 résztvevő, and was last updated 20 years, 9 months telt el by
Morzel.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-08-31-21:46 #1967383
Tanítványodnál?? <_<
[align=right][snapback]79863[/snapback][/align]Idézõjelbe tettem…
Tavaly nyáron összeakadtam egy fórumban egy kölökkel (bocs!), aki okkal – ok nélkül rakott vesszõket a mondataiba, ezzel teljesen érthetetlenné téve azokat.
Vele küzdöttem pár hétig, eredmény nélkül.Aztán jött a szeptember. Láss csodát, 2-3 hét múlva érthetõ postokat írt.
Na, most megyek csicsikálni, mert reggel vinni kell a kölköket évnyitóra.
2004-08-31-21:51 #1967384Lehetséges…
Kisbetu és Killall moderátori statust kapott 🙂
[align=right][snapback]79873[/snapback][/align]koszi szepen, de igazan kivartam volna azt a par postot 🙂
2004-08-31-21:55 #1967385Elsõ lecke (mindkettõtöknek):
a „nem” tagadószót külön írjuk, talán csak a nemigen és a nemsokára van egyben.Aztán ha az igekötõkre is figyeltek, már sokkal olvashatóbbak vagytok.
(Ez most tényleg nem bántás, remélem, nem látszik annak.)
[align=right][snapback]79872[/snapback][/align]hiddel (egyben), ismerem a nyelvtan szabalyait. ezek az egybeirasok az 5evnyi chatelesnek koszonhetoek, es tudom hogy nem helyes, de mar megszoktam. azthiszem (egyben), ez kevesbe hiba, mint egy ly-t felcserelni a j-vel, vagy vmi hasonlo 🙂
de ha van kedved, mostmar megeditalhatod a hozzaszolasaimat, es benyomhatsz egy space-t oda, ahova kene 🙂
(amugy remelem latszik, hogy nincs bajom veled, sokakkal ellentetben en birlak)2004-08-31-21:58 #19673862004-08-31-22:02 #19673872004-08-31-22:03 #1967388ugy emlekszem, hogy a vegyes felvagottban volt..
2004-08-31-22:04 #1967389http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=2815
o lenne az ?
[align=right][snapback]79881[/snapback][/align]nem…
2004-08-31-22:31 #1967390Hali!
nem…
Szerintem meg igen!
Ami meg a nem tagdószót illeti, még a nemcsak-ot is szoktuk bizonyos esetekben egybe írni!
De most nem kötekedni akarok kisbetu-vel, hanem…2004-08-31-23:57 #1967391csaba, krix:
user’s gallery van tervbe veve? (screenshotok, hasonlok :))
2004-09-01-09:43 #1967392Kellene egy hardware-s fórum, amin extrább, spécibb hw cuccokkal lehetne küzdeni:
scaner, ploter, grafikustábla, érintõképernyõ, fürtözés, grafikus csõ hálózat, meg ilyen biz-b@szok.
Oszt akinek sikerül valamit ekérni, azt itt közzé lehetne tenni -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.