jelszó beírása garfikus bejelentkezéskor

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ jelszó beírása garfikus bejelentkezéskor

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1996398
    aty
    Felhasználó

      Sziasztok!

      Egy kezdõ elsõ gondjával fordulok hozzátok.
      Frissen telepített SuSe 9.1 kb a harmadik újraindítás után a kde bejelenkezõ
      ablakba a jelszót nem engedi beírni, így nem tudok belépni.
      Megoldás?
      [align=right][snapback]110366[/snapback][/align]

      Hehe.
      Hogy ne engedne írni, csak Te nem látod, hogy hány karaktert írtál be már. Nyugodtan gépeld be a jelszavadat, majd nyomj OK-t vagy üss Entert és már benn is vagy.
      Ha ennyire zavar, hogy a mögötted álló nem láthatja hogy hány karakterbõl áll a jelszavad, akkor a KDM beállításai közt állítsd át a visszajelzési módot egy- vagy háromcsillagosra.
      Hogy miért ilyen az alapbeállítás ne tõlem kérdezd. De ennek szerintem nem szabadna szokatlannak lennie, ha egyszer is használtál volna Windowson kívûl más operációs rendszert már.

      #1996399
      pomm
      Felhasználó

        Akár beállíthatod a gdm-et úgyis, hogy jelszó nélkül beengedjen…a kdm-et nem tudom…én egyiket sem használom 😀

        #1877941
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!

          Egy kezdõ elsõ gondjával fordulok hozzátok.
          Frissen telepített SuSe 9.1 kb a harmadik újraindítás után a kde bejelenkezõ
          ablakba a jelszót nem engedi beírni, így nem tudok belépni.
          Megoldás?

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.