Sziasztok!
Egy kezdõ elsõ gondjával fordulok hozzátok.
Frissen telepített SuSe 9.1 kb a harmadik újraindítás után a kde bejelenkezõ
ablakba a jelszót nem engedi beírni, így nem tudok belépni.
Megoldás?
[align=right][snapback]110366[/snapback][/align]
Hehe.
Hogy ne engedne írni, csak Te nem látod, hogy hány karaktert írtál be már. Nyugodtan gépeld be a jelszavadat, majd nyomj OK-t vagy üss Entert és már benn is vagy.
Ha ennyire zavar, hogy a mögötted álló nem láthatja hogy hány karakterbõl áll a jelszavad, akkor a KDM beállításai közt állítsd át a visszajelzési módot egy- vagy háromcsillagosra.
Hogy miért ilyen az alapbeállítás ne tõlem kérdezd. De ennek szerintem nem szabadna szokatlannak lennie, ha egyszer is használtál volna Windowson kívûl más operációs rendszert már.