Lehet hogy csak én nem értettem és a fentiekben ott a megoldás, de megkérdezem:
Van egy Samsung 16x DoubleLayeres író és ha rootként indítom a k3b-t akkor megjelenik mint eszköz, ha meg userként akkor azt mondja nincs mivel írni.
:blush:
Nem root jog kell neki, hanem épp ellenkezöleg, nem hajlando rootként futni.
Mellesleg én a netes frissitéstöl parázok, forrásbol tettem fel a 17-es verziot,
tökéletesen müxik 🙂
hello!
nemrég frissítettem fc2 alatt a k3b-t (0.11.17), de nem tudom használni, mert mindig a következõ hibaüzenetet kapom system check után:
cdrecord doesnt run with root privilegs
cdrdao doesnt run with root privilegs
Solution: use K3bSetup to solve the problem
a problémát értem, csak nem tudom hogyan oldhatnám meg. a Settings > Configure K3b- ben nem tudom állítani a paramétereket. hol tudom ezt beállítani?
tud valaki segíteni?