Sziasztok!
Valaki leírná nekem. hogy kell konfigurálni úgy a kernelt, hogy utána minden rendesen mûködjön, mert nekem már sikerült egyszer lefordírani és installálni, de akkor nem ismerte fel a másik fartíción lévõ FAT32-t meg az NTFS, a modem sem mûködött.
Ezt hogy érted, nem lehetett ‘mount’-olni? A hardvereid moduljait fixen tedd a kernelbe!
Azt hittem, hogy elfelejtettem a konfigurálásnál beállítani az NTFS-modult, de amikor újratelepítettem, akkor már be sem indult. Valami ilyesmit írt ki: unable to mount rootfs (Kernel panic).
Az uhunál a pseudo_fs>dev_fs statikusan a kernelbe kell legyen! Ez lehet a panic oka!
[align=right][snapback]80822[/snapback][/align]