Sokan panaszkodtak rá, hogy Suse alatt a kernel cseréje nem egyszerû – nekem se sikerült anno. De a Suse is kiadja az általa módosítgatott kernelforrást, ebbõl célszerû leforgatni egyet a masinádra, minden valószínûség szerint mûködni is fog.
ha desktop sebességre vágysz, és nem akarsz a suse gyári kernelével menni, akkor inkább egy -ck patchsetet rakj fel. Az desktop gépekre van optimalizálva.
2.6.11-rc4-mm1
találtam egy ilyen kernel patch-et nah most nekem meg van egy ilyen: 2.6.8-24.11-default azaz gyári kernel…
na most meg éri patchelni?
vagy nem mert régebbi… jah és ha igen akkor lenne valaki olyan szíves és elírná, hogy mit kellene csinálnom, mert még nagyon kezdõ vagyok… :unsure: