Kinyírtam az X-et Kamion

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Kinyírtam az X-et Kamion

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1999488
    killall
    Felhasználó

      nem telt meg a rootparticio?

      #1999489
      admin
      Adminisztrátor

        nem telt meg a rootparticio?
        [align=right][snapback]113653[/snapback][/align]

        No én nem tudom (:
        Este leszek csak gépnél, megnézem, kösz.

        #1999490
        admin
        Adminisztrátor

          Sziasztok!
          Tegnap fel akartam venni egy felhasználót, (PC Worldos UHU 1.1). a vezérlõpult segítségével csináltam, de még nem csináltam ilyet, mondom megnézem mit lehet állítani haladó módban. Aztán mikor átváltott, na ezekhez inkább nem nyúlok felkiáltással, nyomtam egy OK-t, meg utána mégegyszer. Konzolba megéztem, be tudtam lépni, nagyszerû. Akkor jöhet is a kolléga dolgozni. Kilépés….. Aztán itt el is akadt. Kiléptette az adott felhasználót, aztán nem adta vissza a beléptetõképernyõt… Na mondom, jóvan: Ctrl+Alt+Backspace, újraindul, semmi beléptetõképernyõ. Ctrl+Alt+F1 belépek, rootként kiírja, hogy /tmp/valami -t nem tudja létrehozni, mert a könyvtár NEM L

          #1999491
          admin
          Adminisztrátor

            killal:
            megnéztem, még 470 mega hely volt, szabadítottam fel egy keveset, de abból, aztán mikor fut a gdm, akkor sem használ jelentõs mértékben.

            Helyfelszabadítás után adtam +w -t mindenkinek a tmp könyvtárra és most megy!

            Kösz a segítséget!

            #1878141
            csaba
            Felhasználó

              Sziasztok!
              Tegnap fel akartam venni egy felhasználót, (PC Worldos UHU 1.1). a vezérlõpult segítségével csináltam, de még nem csináltam ilyet, mondom megnézem mit lehet állítani haladó módban. Aztán mikor átváltott, na ezekhez inkább nem nyúlok felkiáltással, nyomtam egy OK-t, meg utána mégegyszer. Konzolba megéztem, be tudtam lépni, nagyszerû. Akkor jöhet is a kolléga dolgozni. Kilépés….. Aztán itt el is akadt. Kiléptette az adott felhasználót, aztán nem adta vissza a beléptetõképernyõt… Na mondom, jóvan: Ctrl+Alt+Backspace, újraindul, semmi beléptetõképernyõ. Ctrl+Alt+F1 belépek, rootként kiírja, hogy /tmp/valami -t nem tudja létrehozni, mert a könyvtár NEM L

            5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
            • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.