Sziasztok!
Tegnap fel akartam venni egy felhasználót, (PC Worldos UHU 1.1). a vezérlõpult segítségével csináltam, de még nem csináltam ilyet, mondom megnézem mit lehet állítani haladó módban. Aztán mikor átváltott, na ezekhez inkább nem nyúlok felkiáltással, nyomtam egy OK-t, meg utána mégegyszer. Konzolba megéztem, be tudtam lépni, nagyszerû. Akkor jöhet is a kolléga dolgozni. Kilépés….. Aztán itt el is akadt. Kiléptette az adott felhasználót, aztán nem adta vissza a beléptetõképernyõt… Na mondom, jóvan: Ctrl+Alt+Backspace, újraindul, semmi beléptetõképernyõ. Ctrl+Alt+F1 belépek, rootként kiírja, hogy /tmp/valami -t nem tudja létrehozni, mert a könyvtár NEM L