Ezt teljesen megértem, én próbáltam mindkettõt. A különbség valami hasonló:
Kmail = kb. Outlook Express
Evoluation = kb. MS Outlook
E
[align=right][snapback]88046[/snapback][/align]
akkor valszeg csak engem utalnak a kde-s es qt-s appok ;<
nekem meg sosem sikerult belonom a kmailt, ugyhogy 2 eve elvagyok az evoval 🙂
[align=right][snapback]88035[/snapback][/align]
Detto nekem is killall.
Elvileg egyértelmûek a hálózati beállítások, mégis csak fogadni tudok levelet, elküldeni nem.