Hellósztok!
Kerestem valami MSN szerúséget hogy az accountom tudjam használni windóz nélkül is (ami valóban nem ártana, mivel nincs fenn a gépemen).
Ez a Kopete elég szimpatikusnak túnik, igaz hogy egyet frissítenem kellet ahoz hogy múködjön de ez már a múlté.
Két hiányossága zavar:
1. amikor fájlátvitelt próbálok (peer to peer kapcsolat) akkor folyton hibaüzenetet küld, miszerint nem talál utat. (?).
2. Ez már kevésbé zavaró de szintén fontos, hogy hogyan tudnék webkamerát vele elõvarázsolni.