LAN chat hogyan?

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1925733
    paca5
    Felhasználó

      write
      talk

      #1872075
      csaba
      Felhasználó

        Hogyan oldható meg, hogy az UHU-m + egy XP vagy egy Suse 8,2 tudjon beszélni egymással. Illetve a két felhasználó, mint ha IRC-ezne, de anélkül, hogy kimennénk világhálóra.

        A válaszokat elõre is köszönöm:

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.