LAN chat hogyan? Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › LAN chat hogyan? This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 22 years, 6 months telt el by paca5. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2003-12-24-20:04 #1925733 paca5Felhasználó write talk 2009-12-04-19:55 #1872075 csabaFelhasználó Hogyan oldható meg, hogy az UHU-m + egy XP vagy egy Suse 8,2 tudjon beszélni egymással. Illetve a két felhasználó, mint ha IRC-ezne, de anélkül, hogy kimennénk világhálóra. A válaszokat elõre is köszönöm: Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés