jah, neztem toppal hogy esetleg leterhelne a gepet, de a max kihasznaltsag 8 toltonel is 58% os volt csak…
amit nem tudtam mire velni a listaban az a kupdated, es a ksoftirqd-cpu0
ezek gyanusak, de csak azert mert nem tudom mik azok 🙂
felraktam egy ures woody-t, ssh-t raraktam aztan tavolrol configoltam.
Egyetlen dolog van rajta egyellore: pure-ftpd !
Ezt, forrasbol forditottam. Elinditottam muxik is, de aztan feltunt, hogy toltogetesek soran
egyszeruen lelassul a gep, pontosabban mintha a halokartya halna be. A toltes kezdodik 10000 k/seccel majd 30-45% kozott lemegy 4 k/s -re. Ilyenkor ssh is tok halott lassu mint az allat… Mi lehet a baj? Halokartya? Kernel?