Sziasztok!
Van valakinek otlete arra, hogy a kulonbozo esemenyekrol hogy tudok levelben uzenetet kapni?
Pl, ha valaki ssh-t vagy telnetet hasznal a gepemen, esetleg ftp-t, vagy valamilyen portscan,vagy diszkhiba, eseleg service leallasokrol.
A level kuldese akkor kellene amikor valamelyik esemeny elindul, vagy bekovetkezik.
Ezt ugy gondolom, hogy ezekrol kap a root egy levelet.A level tovabbitasat meg tudom oldani. Ez azert lenne jo, mert ha egy olyan e-mail cimre tovabbitom ahol van sms ertesites level erkezesekor, akkor azonnal tudom, hogy valami baj van.
Ezt mar hasznaljuk, igaz nagyobb szervereken, de ott hardveres megoldas van erre az oldalra.