hülye kérdés: azt, h egy drive master||slave legyen, azt nem jumperekkel kell átállítani? mert szvsz nem kell semmit se szórakozni a kábelekkel;
[align=right][snapback]130982[/snapback][/align]
Tényleg :rolleyes:
Ugylátszik nem fejlödök a korral. Még a 386-os 486-os idõkben fontos volt a kábelen való elhelyezkedés, most mintha tényleg mind1 lenne.
Na mind1.
A lényeg a lényeg, hogy már muxik.
(De azért addig nem nyugszom míg ki nem próbálom legalább 1 mobil racken a bootolást)