Lilo a hdb-rõl bootoljon

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Lilo a hdb-rõl bootoljon

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2013491
    admin
    Adminisztrátor

      Hali All!

      A következõ a felállás:
      Primery master CD-RW
      Primery slave HDD
      Secundery master DVD
      Secundery slave mobil rack

      Tud a lilo hdb-rol bootolni?
      En nem tudom bealitani 🙁

      Pedig elég sokat bibelõdtem vele.

      #2013492
      admin
      Adminisztrátor

        Meddig tartana át dugászolni az ide kábeleket? 🙂
        A mobilrack-ról akarsz bootolni?
        Csinálj egy boot particiót a HDD-re!
        [align=right][snapback]130963[/snapback][/align]

        #2013493
        xcut
        Felhasználó

          hülye kérdés: azt, h egy drive master||slave legyen, azt nem jumperekkel kell átállítani? mert szvsz nem kell semmit se szórakozni a kábelekkel;

          #2013494
          admin
          Adminisztrátor

            hülye kérdés: azt, h egy drive master||slave legyen, azt nem jumperekkel kell átállítani? mert szvsz nem kell semmit se szórakozni a kábelekkel;
            [align=right][snapback]130982[/snapback][/align]

            Tényleg :rolleyes:
            Ugylátszik nem fejlödök a korral. Még a 386-os 486-os idõkben fontos volt a kábelen való elhelyezkedés, most mintha tényleg mind1 lenne.

            Na mind1.
            A lényeg a lényeg, hogy már muxik.

            (De azért addig nem nyugszom míg ki nem próbálom legalább 1 mobil racken a bootolást)

            #2013495
            kisbetu
            Felhasználó

              Ugylátszik nem fejlödök a korral. Még a 386-os 486-os idõkben fontos volt a kábelen való elhelyezkedés, most mintha tényleg mind1 lenne.

              Akkor válaszd a „Cable Select (CS)” beállítást, és meg fogsz lepõdni.

              #2013496
              admin
              Adminisztrátor

                „Még a 386-os 486-os idõkben fontos volt a kábelen való elhelyezkedés, most mintha tényleg mind1 lenne”
                Azért egészségesebb, ha a kábelek és a jumperelés is megfelelõ.
                kevesebb az esély titokzatos eseményekre.

                #1879323
                csaba
                Felhasználó

                  Hali All!

                  A következõ a felállás:
                  Primery master CD-RW
                  Primery slave HDD
                  Secundery master DVD
                  Secundery slave mobil rack

                  Tud a lilo hdb-rol bootolni?
                  En nem tudom bealitani 🙁

                  Pedig elég sokat bibelõdtem vele.

                7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
                • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.