Elkezdtem foglalkozni a linux-kernel témával. Már elolvastam pár doksit, de még sokminden van amit nem nagyon tudok. Az lenne a kérdésem, hogy fel van nekem telepítve UHU-Linux és még úgy kernelileg nem csináltam vele semmit. Akkor ez most azt jelenti, hogy még a kernel úgy ahogy van, fent van, mint minden gépen és még nincs konfigolva. Ettõl lehet gyorsabb és kisebb is?
+
Láttam olyan doksit, ami egy rakás oldalon keresztül taglalja ezt a dolgot és rendesen megrémítenek, máshol meg már gyanúsan könnyû. Errõl mi a véleményetek?
+
a synaptic-ban láttam olyat, hogy felfrissíti a kernelt. Ez azt jelenti, hogy telepíti és alkalmazza is az új kernelt?