Kezdőlap › Fórumok › SOS! Bajban vagyok › Linuxból elérhetõ fájl rendszerek, partíciók
- This topic has 7 hozzászólás, 6 résztvevő, and was last updated 21 years, 8 months telt el by
tovis.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-10-12-14:55 #1977579
Egy iden antik szerkezettel próbálkozok szót érteni. Az fdisk „Venix 80286” – ként ismeri fel. Nem tudom mivel tudom ezt be mount-olni. A WEB-en nem találtam semmit. Egyébként LynxOS-t tartalmaz de valami nagyon régi vari 1995! Találkozott valaki ilyennel? Tipp…
🙁
[align=right][snapback]89356[/snapback][/align]fogalmazd mar meg rendesen, mert egy szot sem ertek.
2004-10-12-15:00 #1977580fogalmazd mar meg rendesen, mert egy szot sem ertek.
pedig ezt meg en is ertem 🙂
talalkozott egy ezereves, ismeretlen filerendszerrel, amit be szeretne mountolni…
keress rá a guglin a FS neve +linux vagy mount szavakra2004-10-12-15:03 #1977581„Egy iden antik szerkezettel próbálkozok szót érteni.”
ez mit jelent? 🙂
idén, vagy IDE-n?
mind2 ertelmetlen…2004-10-12-15:52 #1977582„Egy iden antik szerkezettel próbálkozok szót érteni.”
ez mit jelent? 🙂
idén, vagy IDE-n?
mind2 ertelmetlen…
[align=right][snapback]89362[/snapback][/align]„egy igen antik …” akart az lenni 🙂
2004-10-12-16:05 #1977583„egy igen antik …” akart az lenni 🙂
[align=right][snapback]89372[/snapback][/align]jahh :blink:
2004-10-12-17:14 #1977584nem igen antik, hanem unixos a helyes kifejezés…
keress rá a neten, bár én nem találtam.2004-10-16-09:31 #1977585Nem vagyok gépelõ bajnok! – az elütésekér bocs.
A sysv-ot próbáltam de nem ismeri fel a partíciót.
Leálltam levelezni a LynxOS társasággal de egyenlõre nem méltattak válaszra.
A WEB-en eddigi kereséseim nem hoztak eredményt (viszont megtalálta kis millió olyan helyet ahol az fdisk által felismert/kezelt partíciók listáját tették fel).
Szóval a Venix-et inkább WANISH-nek kellene hívni, illetve minek felismerni egy partíció típust ha nincs hozzá elérhetõ driver!?2009-12-04-19:56 #1876439Egy iden antik szerkezettel próbálkozok szót érteni. Az fdisk „Venix 80286” – ként ismeri fel. Nem tudom mivel tudom ezt be mount-olni. A WEB-en nem találtam semmit. Egyébként LynxOS-t tartalmaz de valami nagyon régi vari 1995! Találkozott valaki ilyennel? Tipp…
🙁 -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.