Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › linuxforum sakk
- This topic has 70 hozzászólás, 9 résztvevő, and was last updated 19 years telt el by
ELaci.
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-05-28-16:38 #2110987
Eszembe valá jutni még egy alapvetően fontos dolog:
A sakkban meg az a jó hogy a vesztes fizeti a sört.
(A ferbli is ilyen)2007-05-28-16:38 #2110988Eszembe valá jutni még egy alapvetően fontos dolog:
A sakkban meg az a jó hogy a vesztes fizeti a sört.
(A ferbli is ilyen)2007-05-28-16:54 #2110989Ahogy vesszük, … rybka-nál jobb úgy sincs, de ha mondjuk megnézed az én élőmet freechessen, akkor láthatod hogy nem géppel játszom, viszont szeretek sakkozni. Ha meg valaki annyira hülye ….
Ha meg valaki sakkmotort akar játszatni annak lehet külön reggelni hozzáférést.
(A részvétel a fontos nem a győzelem)
Egy feladvány … csak hogy a sakk szépségét szemléltessük (de gépet ne használjon senki):
Sötét indul, mit lép?
fen: 3r2k1/7p/p3q3/8/5pP1/2R4K/7P/2Q5 b – – 0 1
2007-05-28-16:54 #2110990Ahogy vesszük, … rybka-nál jobb úgy sincs, de ha mondjuk megnézed az én élőmet freechessen, akkor láthatod hogy nem géppel játszom, viszont szeretek sakkozni. Ha meg valaki annyira hülye ….
Ha meg valaki sakkmotort akar játszatni annak lehet külön reggelni hozzáférést.
(A részvétel a fontos nem a győzelem)
Egy feladvány … csak hogy a sakk szépségét szemléltessük (de gépet ne használjon senki):
Sötét indul, mit lép?
fen: 3r2k1/7p/p3q3/8/5pP1/2R4K/7P/2Q5 b – – 0 1
2007-05-28-17:06 #2110991d8-f8
2007-05-28-17:06 #2110992d8-f8
2007-05-28-17:11 #2110993ELaci wrote:d8-f8Nem. Akkor legyen úgy, hogy 20:00 -ig lehet tippelni (esetleg indokolni), ha addig nem tudjátok megoldani elárulom.
2007-05-28-17:11 #2110994ELaci wrote:d8-f8Nem. Akkor legyen úgy, hogy 20:00 -ig lehet tippelni (esetleg indokolni), ha addig nem tudjátok megoldani elárulom.
2007-05-28-17:16 #2110995juuzer wrote:ELaci wrote:d8-f8Nem. Akkor legyen úgy, hogy 20:00 -ig lehet tippelni (esetleg indokolni), ha addig nem tudjátok megoldani elárulom.
Azért elsőre nem keresztkérdéseket kellett volna feltenni.
Egyébként meg 20:00 -ig az összes lehetséges lépést meg tudom kérdezni.2007-05-28-17:16 #2110996juuzer wrote:ELaci wrote:d8-f8Nem. Akkor legyen úgy, hogy 20:00 -ig lehet tippelni (esetleg indokolni), ha addig nem tudjátok megoldani elárulom.
Azért elsőre nem keresztkérdéseket kellett volna feltenni.
Egyébként meg 20:00 -ig az összes lehetséges lépést meg tudom kérdezni. -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.