Hm hát nemtom de nekem müxik
tv2 oldala bejön > klikk rá a mûsorra majd elindul a betöltése „ala mplayerplug” majd jobb klikk rá és ott a
copy url részre> majd a „xclipboard” progi megmutatja mi is volt a link
utána meg:
mplayer -playlist akarmi.asf
No de akkor miféle légy sz@rt a levesbe, hogy hang van kép nincs?
Az az érdekes, hogy a videó méretét felveszi az ablak, de csak sötétség van.
A legújabb win32 pluginok vannak fent. Az mplayer oldaláról szedtem le az ALL-t.
Lehet hogy ezek meg problémásak a gxine-nek?
A fix tv-t sem nyitja meg.
Viszont az mplayer meg igen. Ki érti ezt?
Szevasztok!
Kicsit tanácstalan vagyok. Akármilyen video livestream-et szeretnék llejátszani mplayerrel, kmplayerrel vagy vlc-vel csak hangot hallok, kép nincs. Egyedül a Realplayerrel tuok videós livestreameket nézni. A linkek jók, mert windows alatt láttam, hogy mûxik, jónéhányat meg használtam ezekkel a programokkal linux alatt. Mi lehet a gond? Nem hiszem, hogy a vo, mert videókat simán le tudok játszani.
Köszi elõre is.