szerintem egy kernel csere megoldja a problémádat, mindenképppen nézzed meg a nvidia doksit hogy milyenn kernellel megy a modul, nekem az uj öntelepítõs frissítõ bejöttt a mandrakke 9.1 alatt…
Elõször is nekem nagyon tetszik a Mandrake 8.1.Viszont az nvidia kátyám vacakol valahogy rajta.A legújabb driver van meg.Lefordítottam,minden oké.Elindul az X,bevillan a nvidia logo,minden tökéletes.Viszont ha már újraindítom a gépet, vagy kikapcsolom,akkor a X már nem indul el.Azt mondja, hogy nem tudja betölteni az nvidia kernel modult. Ekkor le kell megint fordítanom, és csak akkor mûködik megint.
Ha valaki tud segíteni,akkor megköszönném!