Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › menu.lst kitöltése rossz?? miért nem bootol az UHU.
- This topic has 22 hozzászólás, 5 résztvevő, and was last updated 22 years telt el by
fellow.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-06-04-23:45 #1953070
Az új kernelnél nem kell a dev ide host lun stb..
a másik hogy nem boot hanem root=/dev/hda22004-06-04-23:47 #1953071Még valami a devfs támogatás benne van a kernelben?
Nem modulként hanem statikusan benne kell lenni!2004-06-05-00:02 #1953072a másik hogy nem boot hanem root=/dev/hda2
Ezt elgépeltem, bocsánat 😳
Még valami a devfs támogatás benne van a kernelben?
Nem modulként hanem statikusan benne kell lenni!Ezt most „gyorsan” bele is forgatom ❗
2004-06-05-22:18 #1953073Köszönöm most már elindult!
Sajnos azonban valami gond van a modulokkal….
Ezt írja ki az összes modulbetöltési próbákra:
Code:modprobe: QM_MODULES: Function not implementedmodprobe: QM_MODULES: Function not implemented
modprobe: Can’t locate module snd-intel8x0
Azért értetlenkedek, mert ugyanezt csináltam másik (Slackware) Linux alatt és ott semmi gond nem volt…
Próbálkoztam mindennnel ami az eszembe jutott.
Ha segít beírom a .config filet is.2004-06-05-22:47 #1953074Köszönöm most már elindult!
Sajnos azonban valami gond van a modulokkal….
Ezt írja ki az összes modulbetöltési próbákra:
Code:modprobe: QM_MODULES: Function not implementedmodprobe: QM_MODULES: Function not implemented
modprobe: Can’t locate module snd-intel8x0
Azért értetlenkedek, mert ugyanezt csináltam másik (Slackware) Linux alatt és ott semmi gond nem volt…
Próbálkoztam mindennnel ami az eszembe jutott.
Ha segít beírom a .config filet is.Ez a régi kernelnek kell ,mivel az mudulokkal használta a hardvereidet! Ha a kernelben vannak ezek akkor nincs ok az aggódásra!
Ha mûxenek a cuccok akkor nem kell vele foglalkozni!2004-06-05-22:58 #1953075Az lsmod-ra is kiírja az elsõ 2 sort.
2004-06-05-23:11 #1953076Az lsmod-ra is kiírja az elsõ 2 sort.
2004-06-05-23:15 #1953077az initrd-s sort torold a configfilebol, felesleges.
az a _regi_ kernel intrd-je, megjo, hogy nem muxik az ujjal.2004-06-05-23:24 #19530782004-06-05-23:26 #1953079az initrd-s sort torold a configfilebol, felesleges.
az a _regi_ kernel intrd-je, megjo, hogy nem muxik az ujjal.Ok, próba 🙂
Most már csak jó lesz 💡 -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.