Mi van a distrowatchal? Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › Mi van a distrowatchal? This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 21 years, 7 months telt el by xcut. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2004-11-14-09:45 #1983995 xcutFelhasználó Szevasztok, csak nálam nem jön be már 1 napja, vagy van valami? [align=right][snapback]97013[/snapback][/align] nekem ma reggel bejött, de tegnap este nem. 2009-12-04-19:56 #1877016 csabaFelhasználó Szevasztok, csak nálam nem jön be már 1 napja, vagy van valami? Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés