Mi van a distrowatchal?

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Mi van a distrowatchal?

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1983995
    xcut
    Felhasználó

      Szevasztok,
      csak nálam nem jön be már 1 napja, vagy van valami?
      [align=right][snapback]97013[/snapback][/align]

      nekem ma reggel bejött, de tegnap este nem.

      #1877016
      csaba
      Felhasználó

        Szevasztok,
        csak nálam nem jön be már 1 napja, vagy van valami?

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.