Miért fagy le?

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Miért fagy le?

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2001259
    kelemengabor
    Felhasználó
      #2001260
      nyomdász
      Felhasználó

        Ha uhu probléma, akkor az uhus topicokban kellett volna nyitni, nem a linuxforum hibáival foglalkozóban.
        1, Milyen partíciókezelõ? A telepítõben, a vezérlõpulton, vagy hol?
        Sima userként bejelentkezve mûködik?
        corel draw: nézd meg a honlapjukat, az mit mond? Forrás van?
        Rajzoláshoz a Gimp telepítve van, próbáld ki azt is.
        [align=right][snapback]116706[/snapback][/align]

        A munkaasztalon van egy meghajtók és partíciók ikon, azt megnyitva, az eszközök, azon belül a „merevlemez (part1)-re kattintva van képvágás. Sima userként minden amit eddig próbáltam mûködik, kivéve a fent leírt akciót. Mivel kezdõ vagyok, fogalmam sincs, hogy ez linux vagy uhu probléma. Rootként egyszer sem sikerült bejelentkeznem mert mindíg lefagyott.
        A gimpet próbáltam, de már 5 éve corellel dolgozom, ezért kérdeztem, hogy mik a lehetõségek.

        #2001261
        admin
        Adminisztrátor

          A munkaasztalon van egy meghajtók és partíciók ikon, azt megnyitva, az eszközök, azon belül a „merevlemez (part1)-re kattintva van képvágás. Sima userként minden amit  eddig próbáltam mûködik, kivéve a fent leírt akciót. Mivel kezdõ vagyok, fogalmam sincs, hogy ez linux vagy uhu probléma. Rootként egyszer sem sikerült bejelentkeznem mert mindíg lefagyott.
          A gimpet próbáltam, de már 5 éve corellel dolgozom, ezért kérdeztem, hogy mik a lehetõségek.
          [align=right][snapback]116708[/snapback][/align]

          ez a fagyás nem tiszta nekem lehet hogy csak várnod kell, de ez uhu specifikus sztem….
          a corel megy wine -vel vagy volt linuxos verziója azt is fel lehet éleszteni de messze elmarad az eredetitõl……

          #2001262
          nyomdász
          Felhasználó

            ez a fagyás nem tiszta nekem lehet hogy csak várnod kell, de ez uhu specifikus sztem….
            a corel megy wine -vel vagy volt linuxos verziója azt is fel lehet éleszteni de messze elmarad az eredetitõl……
            [align=right][snapback]116710[/snapback][/align]

            A kivárással kapcsolatban igazad volt. 2ujraindítás után megszünt a jelenség. Most már enged a root-ként belépni. Viszont a vine-vel a corel telepítése érdekelne közelebbrõl:
            honnan lehet letölteni, hogyan kell telepíteni, stb.
            A választ köszi elõre is.

            #1878359
            csaba
            Felhasználó
            5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
            • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.