Miért lassú a Suse? Kezdőlap › Fórumok › SuSE Linux › SuSE kezdõ › Miért lassú a Suse? This topic has 15 hozzászólás, 6 résztvevő, and was last updated 21 years, 6 months telt el by admin. 6 bejegyzés megtekintése - 11-16 / 16 ← 1 2 Szerző Bejegyzés 2004-12-11-15:16 #1990101 adminAdminisztrátor De igen, van egy SATA vinyom. Megvan, hogy hol akad el bootolásnál: hdg no response (status=0xfe) hdg no repsonse (status=0xfe), resetting drive hdg no response (status=0xfe) Ez az a három sor, ami megakarsztja. Pontosan a SATA vinyó inicializálása után érkezik el erre a pontra. 2004-12-11-16:02 #1990102 adminAdminisztrátor kernelparameter: hdg=noprobe [align=right][snapback]103449[/snapback][/align] Ki tudod fejteni egy kicsit bõvebben? Még nagyon kezdõ vagyok:( 2004-12-11-16:21 #1990103 adminAdminisztrátor Ezer köszönet!:) Most már szárnyal mint a villám:D 2004-12-11-16:37 #1990104 GyuszkFelhasználó Szia! Nem lehet, hogy nincs beállítva fixen az IP-címed? Mert akkor valószínûleg a DHCP-szervert keresgéli. 2004-12-11-17:26 #1990105 adminAdminisztrátor Ez igaz, csak akkor meg nem volt tiszta, hogy dsl-es, es ha a distro dhcp-t keres bootkor es nincs dhcp server, akkor elmolyol vele sokaig. Szervusztok! Ez így igaz! Az volt nekem elsõ bootolás után, hogy telepítettem a hálókártyám, és beírtam az ip-met. Tényleg akkor sokat gondolkodott… 2009-12-04-19:56 #1877496 csabaFelhasználó Szerző Bejegyzés 6 bejegyzés megtekintése - 11-16 / 16 ← 1 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés