Nem tom megoldottad-e azóta a gondodat, de a /etc/rc.d/rc.local file fejléce szerint ez arra szolgál, hogy ide írd be azokat a konfiggal kapcsolatos parancsaidat, amik a rendszer indítás scriptjei után fognak futni.
A problémám a következõ egy gépen beállítom az mii-tool al hogy 10 Mbs es legyen a hálózat az eth0 án ez klasszul megy is. DE hol kell ezt véglegesíteni ? Mert háló restartkor ismét be kell lõnöm és ez gond.
Elõre is köszi.
[align=right][snapback]86567[/snapback][/align]
A „mii” kernel modul hálókarihoz, valszleg a modult paramnéterezi.
„DE hol kell ezt véglegesíteni”
Ha másként nem megy írd be a hálózat aktiválás script-be!
A „mii” kernel modul hálókarihoz, valszleg a modult paramnéterezi.
„DE hol kell ezt véglegesíteni”
Ha másként nem megy írd be a hálózat aktiválás script-be!
[align=right][snapback]89568[/snapback][/align]
ano en is kuzdottem ezzel a ficsorrel … igaz retek7x-en de amint latom nem oldodott meg 🙁
ugyhogy marad a r.local
#halokartya 100full
/sbin/mii-tool -F 100baseTx-FD
A problémám a következõ egy gépen beállítom az mii-tool al hogy 10 Mbs es legyen a hálózat az eth0 án ez klasszul megy is. DE hol kell ezt véglegesíteni ? Mert háló restartkor ismét be kell lõnöm és ez gond.