A hp-kkal – állítólag – jól elboldugul. Nekem HP3320-om van, de nem igazán szép a nyomtatás rajta. Ez a helyzet a HP34xx-okkal is. Viszont a HP930DJ-vel is kipróbáltam és nagyon klappolt minden. Ráadásul – így utólag – én is jobban jártam volna egy olyannal, mert az enyémhez – a 930-hoz képest – aranyárban adják a patront! 😥
De ami biztos, idáig minden HP-t fel tudtam linuxra tenni….
Ennyi az én véleményem..
En is a hp-kat, illetve az epson-okat ajanlom. Ha nem akarsz szines nyomtatast, akkor egy hp4/5/6l, termeszetesen hasznaltan. A lezerek fentartasa mindig sokkal olcsobb. Konkret tipus eseten viszont nezd meg a linuxprinting.org adatbazisat, es csak akkor vedd meg, ha „works Perfectly” a statusza. http://linuxprinting.org/printer_list.cgi
Köszi a sok tippet. Most már csak el kell adnom egy ablakos emberkének a nyomimat, s aztán kipróbálni valamelyiket. Ez egy ideig eltarthat, mivel a pénztárcám túl lassan telik meg. Mindenképpen jelezni fogom az eredményt akár pozitív, akár nem. Minden csak idõ kérdése…
Mégegyszer köszönöm a tippeket!
Van egy Lexmark z25-öm és nem mûxik a Kamion alatt (ezt már leírtam), a tudásbázisos leírás sem segített, de én nem akarom csak azért fennhagyni a ziksz3.14-et, mert nem tudok nyomtatni Linux alól.
A kérdésem: melyik lenne az a nyomtató, amelyiket simán felismeri, vagy fel lehet ismertetni vele?
Kritériumok: – ne legyen drága
– tintasugaras legyen
– ne legyen fél szoba méretû, mert nincsen sok helyem neki.