Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › MobilNET vs Linux
- This topic has 33 hozzászólás, 9 résztvevő, and was last updated 18 years, 8 months telt el by
medveapu.
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-07-14-20:59 #2122595
De sajnos nincs voda 3G itt, úgy 7-8 városban van csak az országban. 🙁 A tcom az a legdrágább, ott a céges telefonom van, szóval marad a pannon, amúgy olcsóbb, mint a voda, ha a közép előfizut választom, mert 10Giga 6ezer X forint míg a vodánál 10Giga 10eHUF. Ha oda jutok akkor majd választok. Viszont annak, hogy működik a kütyü linux alatt annak örülök.
2007-07-14-21:06 #2122596Ja, én elfelejtettem, hogy nem csak 3 GB van a Pannon-nál… (Én azt használom, mert melóban – 10/12 órát – ADSL-t használok, otthonra bőven elég a 3 GB…)
2007-10-09-09:58 #2122597Hali
Fejlemények. Vettem egy apple-t megy vele a Pannon kütyüje. Globe Surfer iCON 7.2. Viszont ez egy új modem, mert a régiek (szappantartó kinezetűek) állítólag nem mentek MAC-en. Az új menni fog linux alatt? OK, szép a MAC OS meg könnyű használni, de nekem hiányzik a linux. 🙂 Szal jó lenne azt is nyüstölni. :D:D:D
Hali
2007-10-09-10:41 #2122598by kisbetu
„attila40 munkásságát tanulmányozd
esetleg a bepe is szóba jöhet”Szia kisbetu!
Nem találtam olyan felhasználót, hogy attila40. Hol találhatóak ezek a leírások? Köszönöm a válaszod!
Laci
2007-10-09-13:53 #2122599„OK, szép a MAC OS meg könnyű használni, de nekem hiányzik a linux. „
Pontosan mi hiányzik? Mert a legtöbb dolog megy osx-en is.
El nem tudom képzelni, hogy mi az ami hiányozhat… a szívásokon kívül. :))))„Az új menni fog linux alatt?”
Nem vennék rá mérget. Mondjuk fordítva sem.
A neten egy helyen azt olvastam most, hogy a 2.6.2x fölött támogatott… bár én a helyedben azért letöltenék egy ilyen kernelt, oszt belenéznék a doksiba.2007-10-09-14:15 #2122600l_lorincz:
Helyesen attila1964, mert az attila40 az index-fórumon van, de már megbántam a kettősséget…
2007-10-09-19:24 #2122601attila1964 wrote:már megbántam a kettősséget……hiszen az a negyven elmúlt már pár évvel.
Sajnos.2007-10-09-19:26 #2122602l_lorincz wrote:by kisbetu
„attila40 munkásságát tanulmányozd
esetleg a bepe is szóba jöhet”Szia kisbetu!
Nem találtam olyan felhasználót, hogy attila40. Hol találhatóak ezek a leírások? Köszönöm a válaszod!
Laci
Talán azért írtam akkor azt, mert mintha a zindekszen többet csesztettem volna Attilát, mint itt.
De talán még a HUP-on is vannak morzsák a „fejlesztésből”.2007-10-09-21:15 #2122603attila1964 wrote:l_lorincz:Helyesen attila1964, mert az attila40 az index-fórumon van, de már megbántam a kettősséget…
Dr. Jekill and Mr. Hyde? ;D
2007-10-10-04:25 #2122604Lustaság…
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.