Olyan gondom lenne, hogy van egy nagyon régi VGA monitorom (640×480,60Hz), és az UHU 1.1ben vmiért picit szét van nyújtva a kép. A tetejét és az alját nem lehet teljesen látni. Tudtok esetleg tanácsot adni, hogy hogyan old6nám meg ezt a problémát. Vmi config átírással, vagy vmi programmal?
Ha a gombokkal nem lehet állítani…
/etc/X11/XF86Config file-ban lehet változtatni a HorizSync VertRefresh értékeken, vagy a Modeline sorokon. (Apró léptékekben (nehogy gondot okozzon). Pontosan nem tudom mit merre. De egy kis kísérletezés után biztosan rájösz.)
Olyan gondom lenne, hogy van egy nagyon régi VGA monitorom (640×480,60Hz), és az UHU 1.1ben vmiért picit szét van nyújtva a kép. A tetejét és az alját nem lehet teljesen látni. Tudtok esetleg tanácsot adni, hogy hogyan old6nám meg ezt a problémát. Vmi config átírással, vagy vmi programmal?