Mozilla+java+uhu

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1909314
    admin
    Adminisztrátor

      cseréld le esetleg a java motort ujabbra…
      már 1.4.2 nél tart a sun

      #1909315
      admin
      Adminisztrátor

        cseréld le esetleg a java motort ujabbra…  
        már 1.4.2 nél tart a sun

        inkább ne…
        1. az uhu-ban nem sun java van!
        2. sokan póruljártak már a frissítéssel, ráadásul a galeon totál kiakad tõle /azt minden mozilla verzióhoz újra kell fordítani…/

        nekem viszont uhu 1.0 a „saját” mozilla + java párosával tökéletesen megy…
        jut eszembe: minden java-s oldalnál ez van, vagy csak néhánynál?

        #1909316
        admin
        Adminisztrátor

          jut eszembe: minden java-s oldalnál ez van, vagy csak néhánynál?

          http://www.jatek.hu, Kérdezz felelek.
          Most ezen nem kell mosolyogni, családi fontosságú, ha az nem megy, akkor vége a világnak 🙂

          #1909317
          admin
          Adminisztrátor

            Nálam se jó…
            Lehet, hogy ennek MS Java VM kell…
            Ha fontos, hagyj fenn egy minimális win-t, jobb ötletem nincs 🙁

            #1909318
            admin
            Adminisztrátor

              Az 1.3 jre meg jo volt, az 1.4-ben csesztek el valamit a sun-nal. Elobb utobb biztos kijavitjak, de addig sajna varnod kell. Ha nagyon profi lennel, akkor a betukeszletek kozott lehet varialni (a jre-ben) de a debian listan probalkoztak mar es nekik se sikerult.

              Laci

              #1909319
              admin
              Adminisztrátor

                Hi!

                Nekem az a bajom a z uhu alatti mozillával, hogy
                csak root tudja indítani. java és javascript ekkor sem mûxik
                Galeon tudja futtatni sima felhasználó csakhogy ez még rosszabb
                Semmi érdekes nincs egyetlen log fájlban sem, suid ossá teszem akkor sem mûxik
                szal nem értem…!!!! most is debian alól írok mert még egy rohadt formot sem küld el egyik sem…azaz még google keresés sem mûxik egyik alól sem
                nem tudom mi lehet

                manncy

                #1909320
                admin
                Adminisztrátor

                  van rá futtatási jog mindenkinek /chmod/?
                  a suid önmagában kevés…

                  #1909321
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Honnan lehet letölteni a Java Virtuális Gépet?

                    #1870124
                    csaba
                    Felhasználó

                      Segítséget kérnék, 5letet, javaslatot. Mozilla alatt a java alkalmazások text mezõiben nem látszanak a betûk (beírja, mert a teteje kilóg, de olvashatatlan). Uhu 1.0, meg az õ java+mozilla párosítása. Segítsetek kitippülni ebbõl a stati.. slamastikából 😥

                    9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
                    • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.