Kezdőlap › Fórumok › Multimédia › MPlayer és társai › mpg-k egymas utan fuzese
- This topic has 14 hozzászólás, 5 résztvevő, and was last updated 22 years, 1 month telt el by
pointux.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-05-27-05:26 #1945907
cat /ahol/az/mpeg/van /ahol/a/másik/másik/mpeg/van | mencoder -noidx -oac copy -ovc copy -o /home/user/oszefuzott.mpg –
A végérõl NE maradjon le a kötõjel!
2004-05-27-06:09 #1945908Kosz Pomm!
Sikerult!Udv: FL
2004-05-27-06:13 #1945909cd mappa
cat 1.mpg 2.mpg 3.mpg 4.mpg ] /home/temagad/ezlesz.mpgennyi. avinál és wmv – nél viszonnt nem mûkszik, vszínûleg az illesztési ponton lévõ kulcskockák miatt
üdv2004-05-27-06:23 #1945910Szívesen FL! Hm, kovi kiprószálom ezt is, eddig csak mencoderrel használtam…Igaz több az .avi fájlom , mint az mpeg…
2004-05-27-06:49 #1945911Ez utobbi annyibol jobb, hogy a porgetes is megy rendesen a filmbe.
Neked is kosz Kovi.Egy ujabb lamer kerdesem lenne.
avi-bol hogy csinalok mpg-t. Ezt gyengebb gepen is le tudom majd jatszani?Udv es kosz: FL
2004-05-27-06:53 #1945912úgy hogy újratömöríted. sz@arabb lesz a kép, és azonos felbontás mellett nagyobb a mérete. De egy p1 is vinni fogja, feltéve, hogy nem mpeg2 – be nyomod.
man mencoder / man mplayer
utolsó elõtti lapüdv
2004-05-27-07:58 #1945913Hello Kovi!
Az mencoder -of mpeg -ovc lavc -lavcopts vcodec=mpeg1video -oac copy media.avi -o output.mpg
paranccsal csinaltam az avi2mpg konvertalast es ugyanakkora lett mint az eredeti, radasul a proc hasznalat is uakkora.Mi baja?
Udv es kosz: FL
2004-05-27-08:19 #1945914cat /ahol/az/mpeg/van /ahol/a/másik/másik/mpeg/van | mencoder -noidx -oac copy -ovc copy -o /home/user/oszefuzott.mpg –
A végérõl NE maradjon le a kötõjel!
2004-05-27-08:21 #1945915Hello Kovi!
Az mencoder -of mpeg -ovc lavc -lavcopts vcodec=mpeg1video -oac copy media.avi -o output.mpg
paranccsal csinaltam az avi2mpg konvertalast es ugyanakkora lett mint az eredeti, radasul a proc hasznalat is uakkora.Mi baja?
Udv es kosz: FL
Miben volt eredetileg a film?
Ha konzolból indítod az mplayert, akkor az elején kiírja.2004-05-27-08:30 #1945916Vizsla, köszi, de a sima cat paranccsal ( mencoder kapcsoló nélkül )nincs hang csúszás…most próbálom tömöríteni, aztán elválik… Avinál nem volt vele gondom, csak ennél a rohadt mpeg2-nél. 😆 ( mármint a fenti paranccsal )
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.