ami gmplayer gyárilag ott van a mandrake telepítõcd-n: ha szaggat akkor másik x meghajtót választasz és/vagy ha benyomod a direkt renderinget akkor nem szaggat, legalábbis nem kéne ..
ha forrásból fordítanád akkor a configure mit hiányol? Minden ott a cd-n!!!
Milyen erõs géped van? Milyen grafikus rendszerrel?
Melyik X a jobb?
Akármilyen film akármilyen rendszeren kiválóan ment(Cel 466,128,Matrox Millenium G200 8MB)ezzel a konfigurációval.
Egyébként a Mandrake kezdõbe akartam írni, csak mellé kattintottam 🙂
Töröld a home könyvtáradban az .mplayer könyvtárat, és nézd meg, hogy mi lesz. Kéne mûködnie, eddig nem találkoztam ilyen problémával (egy haverom 233-as pentiumán kellett csak újrafordítani ahhoz, hogy ne szaggasson és ne késsen a hang, és akkor is csak XVID avikkal volt gond). Valamelyik shortcut a hangon állít (csúsztatja elõre vagy hátra, én arra tippelnék, hogy ez történt, és valahogy megjegyezte, bár ez elég hülyén hangzik).
Sikerült megszereznem a Mandrake 9.1-et.
Minden OK királyul fut, kivéve 1 dolgot az MPlayerben a filmek szaggatnak.(RPM)
Más lejátszóval nincs semmi gond, de nekem az MPlayer kell.
Próbáltam lefordítani rá egy másik MPlayert, de nem sikerült.
Mit tudnék csinálni?