nem is annyira UHU, de mplayer

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok nem is annyira UHU, de mplayer

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1975932
    gUHU
    Felhasználó

      apt-get update
      apt-get install win32codecs (vagy hasonló)

      ha így sem megy akkor x –> wmw én nem szoktam letölteni

      #1975933
      paca5
      Felhasználó

        hali!

        tud vki abban segiteni, hogy hogyan kell wmv filet lejatszani rendesen mplayerben? ma ugy ertem, hogy hanggal egyutt, merthogy az egyenlore nemmegy!
        [align=right][snapback]87224[/snapback][/align]

        Gondolom te kde-t használsz ..Sajna kde alatt az artsd hangdemon soxor beragad … Ilyenkor nincs hangja az mplayernek
        2 dolgot tehetsz
        1 kcontrolcenter > Sound System résznél vedd ki a pipát
        2 mplayernél a hang kimeneti résznél vátsd át esd-re vagy alsa-ra vagy oss-re

        #1876269
        csaba
        Felhasználó

          hali!

          tud vki abban segiteni, hogy hogyan kell wmv filet lejatszani rendesen mplayerben? ma ugy ertem, hogy hanggal egyutt, merthogy az egyenlore nemmegy!

          koszi, helo!

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.