Az a problémám lenne, hogy nforce chipes alaplapom van, és nem ismeri fel az integrált eszközöket (hálókártya, hangkártya)! A hangkártyával egyáltalán nem sikerült kezdeni semmit, a hálókártyát sikerült felkrakni, fel is ismeri mint ABIT Corporation, de nem aktiv!!!