nforce

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1917677
    kovi
    Felhasználó

      http://www.uhulinux.hu

      tudásbázis

      Bálint Laci forrasztott meg egy nvidia-binárist. Onnan elérhetõ , leírással

      #1871363
      csaba
      Felhasználó

        Sziasztok!

        Az a problémám lenne, hogy nforce chipes alaplapom van, és nem ismeri fel az integrált eszközöket (hálókártya, hangkártya)! A hangkártyával egyáltalán nem sikerült kezdeni semmit, a hálókártyát sikerült felkrakni, fel is ismeri mint ABIT Corporation, de nem aktiv!!!

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.