sziasztok,
muszály lenne a gépemre telepíteni a molden
nevû molekularajzoló programot, de a make-hez
kell az f77. nem nagyon értek még a linuxhoz,
de a makefile-ban az összes f77-et átírtam g77-re
de akkor is folyton leáll. de ha a hibaüzenetben
levõ „f77 -c -o valami.o valami.f” t beírom g77-el,
akkor már továbblép eggyel, de sajnos vagy 100 ilyen
file van.. és abban sem bízom, hogy utána tovább tudok
lépni. hogyan tudnék egy f77-et telepíteni az uhura?
kérlek segítsetek, mert nagyon fontos lenne ez a molden,
( http://www.cmbi.ru.nl/molden/molden.html )
üdv,
jb