Sziasztok!
Az alábbi hibajelenség volt tapasztalható:
Rendesen telepített és mûködö Xerox C6 nyomtató mellé szerettem volna
egy EPSON FX mátrixnyomtataót is telepíteni.
Sajnos az UHU vezérlõpult -> nyomtatók panelján a
„Modul betöltése közben váratlan hiba történt.” üzenetet kapom.
Mit csináljak, hogy helyre tudjam állítani a rendet?
Elõre is köszönöm a segítségeteket!
[align=right][snapback]89073[/snapback][/align]
próbáld meg ne a vezérlõközpontban beállítani, hátha kapsz egy használhatóbb hibaüzenetet, amivel lehetne valamit kezdeni.
böngészõbe:
[url url=http://localhost:631/admin]http://localhost:631/admin[/url]
próbáld meg itt felkonfigolni.