Egy e-mailhoz csatoltan kaptam egy helyes kis mellékletet, .wps kiterjesztéssel.
Az elsõ ami feltûnt, hogy az Evolution csak a „Mentés másként” lehetõséget kínálja fel, a megnyítást nem. Elmentettem, majd Nautilus alatt megnéztem. Annyiból lettem okosabb, hogy OLE2 összetett dokumentumnak hívják a jószágot, de megnyiti a Nautilus sem tudja. A Konqueror a KWord-öt javasolta a mgnyitáshoz. de nem sikerült.
Miféle formátum ez? Hogyan lehet UHU 1.2 alatt kezelni? :ohmy: