Köszi a választ, a csomagot mar le is szedtem, a problemam vele, hogy amint mondtam, sík lamer vagyok meg UHUhoz (is), így nem tudom, hogyan leheljek a kitomoritett dologba eletet. Ha esetleg ezt is megtudhatnam, vegtelenul boldogga tennel:) (hátmégha így mukodni is fog:))
Az uhu-ban van synaptic. Ha frissíted a csomagok listáját http://ftp.uhulinux.hu, találsz benne Operát, melyet a synaptic kijelölés után leszed és feltelepít függõségekkel együtt..
bucopapa
„A hiba ugyanaz, mint eddig: elindul, de se ikon, se bötû, sem semmi… HEEEELp”
Olvastam máshol is, hogy az opera_7.10-b1 nem szereti az xfree86_4.3.0-t, ami az uhuban is van.