Pár cucc kéne GYORSAN Kezdőlap › Fórumok › Eladnék › Pár cucc kéne GYORSAN This topic has 13 hozzászólás, 8 résztvevő, and was last updated 20 years telt el by admin. 4 bejegyzés megtekintése - 11-14 / 14 ← 1 2 Szerző Bejegyzés 2005-05-01-13:31 #1998160 atsFelhasználó tassadar: Szerintetek reális 80 ezerért? olcsóbb megoldás nem érdekel? Van egy eladó HP Omnibook 450 /PII/300Mhz/64Mb/24x/TFT/14,1″ 2005-05-01-22:26 #1998161 adminAdminisztrátor Van itt még pár topik, amikbe eddig nem kopipészteltél. Ugye azokat már nem tervezed bántani? [align=right][snapback]132571[/snapback][/align] õõõõ… nem! 😛 szvsz csak azért ctrl+v mert több szem többet lát…. neked nincs véletlenül egy a párnád alatt? 2006-06-26-20:19 #1998162 adminAdminisztrátor Elküldve: 2005. Május 02. van ám reflex! :poketoungeb: 2009-12-04-19:56 #1878050 csabaFelhasználó Hy! Nekem kéne jó áron Min 1.7 Ghz -s Intel Cerka proci Min 128Mb SDRAM Min 300W Táp Ha valakinek van valami akkor jelentkezzen nálam baruKUKAClinuxforumPONThu Vagy küldjön privit. De akár ide is írhat! A többit egyeztetés után!!!! Sürgõs lenne,Komárom-Esztergom megye elõnyben Szerző Bejegyzés 4 bejegyzés megtekintése - 11-14 / 14 ← 1 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés