Partícionáló progi linux alá!

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Partícionáló progi linux alá!

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1909940
    admin
    Adminisztrátor

      hát ha nem indul a PQmagic akkor inditsad a dos-os részét mert van neki olyan is, máskülönben nem tuidom hogy linux alatt adatvesztés nékül mi tudná ezt megoldani,,,, a mandrake-s diskdrake azt tudom hogy át tudja méretezni és konvertálni de hogy mi marad rajt azt nem :))

      #1870240
      csaba
      Felhasználó

        Olyan progit keresek amivel az ntfs partíciómat át tudnám konvertálni linux alatt fat32-re!
        remélem tudtok segíteni, elég fontos lenne!
        windows alól a partition magic nem indul el, és fdiskkel nem akarom formázni a partíciót az adataim miatt…

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.