hát ha nem indul a PQmagic akkor inditsad a dos-os részét mert van neki olyan is, máskülönben nem tuidom hogy linux alatt adatvesztés nékül mi tudná ezt megoldani,,,, a mandrake-s diskdrake azt tudom hogy át tudja méretezni és konvertálni de hogy mi marad rajt azt nem :))
Olyan progit keresek amivel az ntfs partíciómat át tudnám konvertálni linux alatt fat32-re!
remélem tudtok segíteni, elég fontos lenne!
windows alól a partition magic nem indul el, és fdiskkel nem akarom formázni a partíciót az adataim miatt…