PHP Fórum Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › PHP Fórum This topic has 7 hozzászólás, 5 résztvevő, and was last updated 21 years, 9 months telt el by gUHU. 8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8 Szerző Bejegyzés 2004-09-11-08:00 #1971486 paca5Felhasználó postnuke phpnuke e107 mambo http://www.php-nuke.hu/ http://postnuke.labs.ro/ http://e107.hu/ http://www.mamboserver.hu/ Csak fórumnak meg sztem phpbb http://www.phpbb.com/ 2004-09-11-11:31 #1971487 BARUFelhasználó S.O.S Valaki segítsen nekem még életemben nemcsináltam ilyet.. Megtudná nekem mondani valaki hogy mit hovakell írni a mambo reg be??? mellékelek egy képet és letudná fordítani nekem valaki hogy mit is irogat?:) 2004-09-11-11:58 #1971488 BARUFelhasználó S.O.S Valaki segítsen nekem még életemben nemcsináltam ilyet.. Megtudná nekem mondani valaki hogy mit hovakell írni a mambo reg be??? mellékelek egy képet és letudná fordítani nekem valaki hogy mit is irogat?:) [align=right][snapback]82571[/snapback][/align] köszike megoldottam… 2004-09-11-14:42 #1971489 adminAdminisztrátor 2004-09-11-17:45 #1971490 BARUFelhasználó Ha nyelvi támogatás is kell(Hu) akkor php-nuke, e107, ezekhez van kész fordítás! Az usereknek is jobb, ha (Hu) van! A mambo-hoz sztem még nincs [align=right][snapback]82599[/snapback][/align] 2004-09-12-18:32 #1971491 BARUFelhasználó Na ezlett a fórumból 🙂 Az én Weboldalam 2004-09-12-19:35 #1971492 gUHUFelhasználó te ez a nagy semmi…. kérdésem: uw -re lehet http-n keresztül php szkripttel feltölteni? max 1 megáról lenne szó? nem oldalt akarok feltölteni hanem állományokat, természetesen no illegal… köszi… 2009-12-04-19:56 #1875950 csabaFelhasználó Szerző Bejegyzés 8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés