PHP Fórum

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott PHP Fórum

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1971486
    paca5
    Felhasználó
      #1971487
      BARU
      Felhasználó

        S.O.S

        Valaki segítsen nekem még életemben nemcsináltam ilyet..

        Megtudná nekem mondani valaki hogy mit hovakell írni a mambo reg be???

        mellékelek egy képet és letudná fordítani nekem valaki hogy mit is irogat?:)

        #1971488
        BARU
        Felhasználó

          S.O.S

          Valaki segítsen nekem még életemben nemcsináltam ilyet..

          Megtudná nekem mondani valaki hogy mit hovakell írni a mambo reg be???

          mellékelek egy képet és letudná  fordítani nekem valaki hogy mit is irogat?:)
          [align=right][snapback]82571[/snapback][/align]

          köszike megoldottam…

          #1971489
          admin
          Adminisztrátor
            #1971490
            BARU
            Felhasználó

              Ha nyelvi támogatás is kell(Hu) akkor php-nuke, e107, ezekhez van kész fordítás!
              Az usereknek is jobb, ha (Hu) van!
              A mambo-hoz sztem még nincs
              [align=right][snapback]82599[/snapback][/align]

              #1971491
              BARU
              Felhasználó

                Na ezlett a fórumból 🙂

                Az én Weboldalam

                #1971492
                gUHU
                Felhasználó

                  te ez a nagy semmi….

                  kérdésem:
                  uw -re lehet http-n keresztül php szkripttel feltölteni?
                  max 1 megáról lenne szó?

                  nem oldalt akarok feltölteni hanem állományokat, természetesen no illegal…

                  köszi…

                  #1875950
                  csaba
                  Felhasználó
                  8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
                  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.