A cím már magától érthet?dik.
Van egy Apache 2.x-em és szeretném hogy fusson vele egy php cucc is. Az apache telepítése alapból megy gondolom a telepítésnél kelett volna paramétereket is megadni vagy valamit.
Ha az apache-ot már egyszer feltettem és újból installálni szeretném akkor le kell szedni az el?z?t?
[align=right][snapback]96414[/snapback][/align]
itt a fórumon az UHU-linux szerver topicban találod meg a telepítést… mindegyik linuxra mûkösik.
azt az apache -ot érdemes leszedni:
amibõl fordítottad belemész és
make clean
és már oké is 🙂
de a php-t kell az apache-hoz és a mysql-hez forgatni